Шкідливість молочних продуктів

Будь-молочний продукт зрушує pH крові в кислу сторону. Це ж стосується всіх термічно і хімічно оброблених продуктів, мучного, цукру, консервованих, і м’яса в будь-якому вигляді.

Кальцій з молока не засвоюється, тому що для засвоєння кальцій повинен бути в іонної формі. Для компенсації окислення крові, організм використовує власний кальцій із зубів і кісток. Для відновлення лужного балансу необхідно в 3-4 рази більше кальцію, ніж в надійшов продукті. Наслідок – порожнинний карієс, остеопороз, остеохондроз. Ці хвороби зараз дуже помолодшали. 30 років тому це були старечі хвороби (переломи шийки стегна, болі в спині). Зараз діти вже народжуються з остеопорозом. Кожна друга людина у віці 30 років має остеохондроз.

Казеїн – це білок зі складною структурою, який найважче розщеплюється. Він розщеплюється повністю до амінокислот тільки за допомогою спеціалізованого ферменту реніну, тільки відповідного виду тварини. У людини немає цього ферменту. Молекула казеїну потрапляє через стінку кишечника в кров людини або цілком або великими “уламками”. Будь-який чужорідний білок в крові людини – це антиген. Спрацьовує імунна відповідь за принципом антиген – антитіло.

Послідовність амінокислот казеїну аналогічна послідовності амінокислот бета-клітин підшлункової залози (острівці Лангерганца), які виробляють інсулін. Антитіла знищують клітини підшлункової – автоімунне захворювання – цукровий діабет першого типу, інсулінозалежність.

Лактоза – дисахарид, розщеплюється ферментом лактази на моносахариди глюкозу і галактозу. Галактоза осідає в печінці, суглобах (хрусткі, покручені пальці, болю і нееластичність суглобів, хребта), очах (катаракта).

Молочний жир дуже інтенсивно окислюється при зіткненні з повітрям і будь-який промисловій обробці і стає таким чином найсильнішим окислювачем, вільним радикалом, пошкоджуючи клітини, тканини, судини, органи людини. Тому в природі передбачений вакуумний спосіб споживання молока в відповідному віці в обмежений період тільки свого виду. Все інше питво молока і вживання всіх молочних продуктів – перекручення і однозначна шкода здоров’ю. Та й кисломолочних теж. І козячих теж.

Отримання тваринних ферментів і гормонального склад молочних продуктів є причиною гормональних порушень і хронічних збоїв ендокринної системи людини, що тягне за собою порушення обміну речовин, дисфункції ендокринних залоз, порушення в розвитку статевої системи і інших гормональних патологій.

Обов’язкове використання в промисловому тваринництві гормональних препаратів і антибіотиків погіршує перераховані вище проблеми, додаючи до вищепереліченого дисбактеріоз і відповідно серйозні порушення в роботі травної системи.

В результаті цих процесів в організмі утворюється велика кількість слизу (шлаків), яка накопичується в кишечнику (калові згустки і каміння), в гайморових пазухах, в жировій (складки на талії, стегнах, набряки і ожиріння особи, внутрішніх органів), м’язової, кісткової тканини, лімфатичної системи.

Наслідком перерахованого вище є серцево-судинні захворювання (інфаркти, інсульти), ожиріння, остеопороз (крихкість кісток, переломи (шийки стегна), остеохондроз (защемлення нервів, грижі, протрузії у всіх відділах хребта), захворювання дихальної системи (гайморити, обструктивні бронхіти), запори, синдром підвищеної проникності кишечника (а англомовній літературі буквально синдром дірявого кишечника), синдром подразненого кишечника, накопичення піску і каменів в нирках (фосфати), гіперкальцемія, забруднення застій і непрохідність лімфи, запалення лімфовузлів і т.д.

Вміщені в молоці і молочних продуктах казоморфинів – це речовини, класу опіатів, з сильним наркотичною дією, викликає залежність. Чим більшу щільність має продукт, тим вище в ньому вміст цих речовин і тим сильніше наркотичний ефект.

Твердий сир містить не тільки сичужний фермент (витяжка з залоз теляти), і штучно синтезовані хімічні речовини, барвники, загусники, модифіковані крохмалі, глютен, сіль і цукор низької якості, патогенні бактерії і грибки, і т.д. і т.п.

За вище перерахованих причин має сенс повністю виключити з раціону молоко і всі похідні продукти. Так, і кисломолочні теж. Так, і з козячого молока теж.

Ще один аргумент проти молочних продуктів – це грибки, які на них розмножуються і проникають з кишечника через кров до всіх органів потім вилазять на шкірі, рожевими червоними і коричневими пігментними плямами і родимками. Дріжджові грибки, кандидоз кишечника та інших органів це тільки початок проблем. Знаменита молочниця, яскраво виявляється у жінок, причиною якої є вживання молочних продуктів, тому так і називається. Коли на шкірі до сорока років з’являються пігментні плями і родимки, дерматологи називають їх “квіти старості” (хоча зараз родимками, плямами і точками різного розміру усипані вже діти), але набагато більш точну назву “гриби старості”, це по суті означає що грибниця проросла вже у всіх органах і тканинах. Від літніх людей і в їх квартирах з’являється характерний неприємний солодкуватий запах, який просочується в одяг і постільну білизну. Це і є запах нижчих грибків, які вже зайняли лімфатичну систему і проходять на поверхню шкіри через потові і сальні залози.

Одна з проблем – це грибкова онкологія, яка вже давно простежується як одна з домінуючих проблем у відповідній галузі медицини, не кажучи вже про інших малоприємних проблемах з органами і системами.

Кальцій, магній, кремній, калій, мідь в правильній біодоступній іонній формі організм отримує не з молока і молочних продуктів, а з насіння кунжуту (рекордсмен – 1400 мг кальцію на 100 грамів продукту, для порівняння швейцарський сир 791 грам, хоча порівняння некоректне, по перерахованих вище причин). Також кальцію досить в зелені, овочах і навіть фруктах.

Дефіцит кальцію – це штучна проблема, корінь якої лежить в недостатній кількості в раціоні живих рослинних продуктів. Молочні продукти не вирішують цю проблему, а погіршують її.

Набагато більш актуальним є дефіцит кремнію, міді, магнію, калію, селену, германію, цинку в іонної формі, вітамінів, кверцетину, L-аргеніна і т.д. І вирішується вона живими рослинними продуктами.

Напишіть відгук